Přípravky pro domácí péči

ŘADA NATURAL DEFENCE

Regenerační Anti Age přípravky

Dehydrovaná a špatně vyživená pleť

Vrásky 

Prosvětlení pleti

Řada obsahuje účinné látky, které jsou schopny aktivovat kožní imunitní systém, který chrání i nejnáročnější pleť před stárnutím. Proto obdr žela "LAUS DE ORO" (Zlatý LAUS), ocenění, které bylo poprvé uděleno výrobci a značce profesionální kosmetiky. 

JEMNÉ ČISTÍCÍ MLÉKO

Jemná čistící emulse pro denní ošetřování a hygienu pokožky. Výborný odstraňovač make-upu. Vhodný pro všechny typy pleti. Respektuje úroveň pH kůže a ponechává ji hladkou a jasnou.

PLEŤOVÉ TONIKUM ALOE

Zpevňující hydratující tonikum bez obsahu alkoholu, se zklidňujícím výsledkem. Obnovuje přirozenou úroveň pH, hydratuje a připravuje pleť na nanesení krému.

OCHRANNÝ DENNÍ KRÉM SPF8

Hydratační denní krém s ochranným faktorem SP8, posiluje přirozenou schopnost hydratace pleti. Chrání ji díky filtru SP8 před UVA a UVB zářením. Vytváří ideální podmínky pro každodenní obranu pokožky proti vnějším agresivním vlivům, slunečnímu záření, znečištěnému ovzduší atd.

HYDRATAČNÍ KRÉM 24H

Krém s trvalými hydratačními činiteli, kopíruje přirozený hydratační faktor a zachovává vlhkost kůže po dobu 24hodin. Je také obohacen mořským planktonem, který aktivuje syntézu ceramidů. Vhodný pro všechny typy pleti.

PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM

Noční krém s mnohonásobným účinkem: aktivuje dýchání buněk a obnovuje tak kožní tkáně. Hydratuje, léčí a obnovuje tak poškozenou bariéru. Při souvislém používání se vrásky na pokožce vyplní od svých základů.

VÝŽIVNÝ KRÉM TOTAL

Výživný zpevňující noční krém, formulovaný synergickou kombinací aminokyselin, oligoelementů a vitamínů, které docílí v hloubce časované revitalizace kůže a dosáhnou tak větší pevnosti a jasu pokožky.

SVĚŽÍ ZPEVŇUJÍCÍ MASKA

Jemná a osvěžující, hydratační a zpevňující maska s vypínacím účinkem. Po odstranění vodou se pokožka cítí hladká a sametová.

DVOUFÁZOVÝ OČNÍ GEL

Průhledný gel pro oblast očí a rtů. Obsahuje dvojitá vlákna tekutých krystalů, které zlepšují stav pokožky. Snižuje opuchlost a působí proti tvorbě vrásek. 

ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM NA KRK S VÁPNÍKEM

Zpevňující krém na krk a dekolt, zvláště určený pro unavenou pleť. 

Všechny přípravky Natural Defence jsou doporučeny pro všechny druhy pleti.