Ošetření CORRECTIVE NEW - NOVÁ ŘADA

TROJÍ ÚČINEK PROTI VRÁSKÁM

PEELING - VÝPLŇ VRÁSEK - DEKONTRAKCE

TROJÍ ÚČINEK PROTI VRÁSKÁM - PEELING - VÝPLŇ VRÁSEK - DEKONTRAKCE
TROJÍ ÚČINEK PROTI VRÁSKÁM - PEELING - VÝPLŇ VRÁSEK - DEKONTRAKCE

DOPORUČENO PRO:

Všechny typy pleti, od 40+, od projevení prvních vrásek 

  • Hluboké a mimické vrásky
  • Povadlá pleť
  • Ztráta objemu

DOBA TRVÁNÍ A FREKVENCE:

Ošetření trvá cca. 70 minut.

Doporučuje se 1x týdně až do vypotřebování sady (4 ošetření). Je možné kombinovat s ošetřením Je možné kombinovat s ostatními ošetřeními Skeyndor anti-age (Global lift, Eternal) nebo ošetřeními řad Power.

Nové kosmetické ošetření CORRECTIVE NEW, které redukuje jak hluboké, tak mimické vrásky rychlým a účinným způsobem. Novátorské spojení 3 účinných mechanismů - peeling, výplň a dekontrakce - dokáže intenzivně a efektivně vyhladit i ty nejhlubší vrásky, které pak přirozeně a postupně mizí už od první aplikace.

BIOLOGICKÝ PEELING

Zapouzdřený biomimetický peptid pro urychlení přirozené renovace pleti. Zlepšuje stav kožní bariéry a zvyšuje kapacitu obranyschopnosti pleti, dodává hydrataci a zpomaluje stárnutí pleti. Usnadňuje absorbci aktivních látek a urychluje jejich účinky. 

ÚČINKY: urychluje buněčnou renovaci, vyhlazuje mikroreliéf pleti, zjemňuje texturu pleti a redukuje hloubku vrásek, pleť je sjednocená a prozářená, jemná exfoliace, perfektní pro citlivé pleti. 

VÝPLŇ VRÁSEK

SUBSTANCE S RYCHLÝM VÝPLŇOVÝM EFEKTEM V POVRCHOVÉM PLETIVU:  Obsahuje technologii ultra výplňové sféryTM od BASF. Založena na kyselině hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti v kombinaci s přírodními hydrokoloidy. Schopnost výplně v povrchové vrstvě pleti (SC) je o 17% vyšší než v předchozí generaci (test ex vivo). 

ÚČINKY: zjemňuje hluboké vrásky a expresní linky, výplň v povrchové vrstvě pleti, dlouhotrvající hydratace. 

ZPEVNĚNÍ VNITŘNÍCH PLETIV: Nová kombinace tří přírodních lipo-výplňových látek pro posílení zpevňujícího efektu, především u svislých vrásek. 

ÚČINKY: zvyšuje akumulaci tuků v tukovém pletivu a tím dodává na objemu, vyplňuje rýhy a hluboké vrásky, vnitřní výplň, perfektní pro zralou pleť. 

DEKONTRAKCE

DERMOLIFTINGOVÉ PEPTIDY: Dermoliftingové pre-synaptické peptidy (botulin-like) se transportují formou KOSMETICKÉHO DRONUTM*, pro lepší zacílení. Peptidy s pre a post synaptickým doplňkovým účinkem pro intenzivnější a trvanlivější dekontrakční účinek. 

ÚČINKY: redukce vrásek na čele a v očním okolí. 

NEURO INHIBITORY: Látky, které uvolňují nervová spojení mezi vráskou a svalem, podporují buněčnou proliferaci a látky mimobuněčné matrix (MEC). 

ÚČINKY: zlepšuje dekontrakční zpevňující efekt, redukuje vrásky a zanechává pleť hladčí, obnovuje poškozenou pleť, stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu.