Ošetření CORRECTIVE

Kosmetika s hadím jedem

Anti Age protivráskové ošetření

Kosmetika s hadím jedem - Anti Age protivráskové ošetření
Kosmetika s hadím jedem - Anti Age protivráskové ošetření

DOPORUČENO PRO:

Všechny typy pleti, od 40 - 45 let.

  • Povadlá a unavená pleť
  • Vrásky

"CORRECTIVE" je řada výjimečných výrobků, která překvapí jak svým účinkem, tak svou exkluzivní a sofistikovanou strukturou. Obsahuje přípravky se 4 druhy peptidů pro svalové uvolnění, působí na vyhlazení mimických vrásek a důležitou složkou je také hadí jed.

Jde o kosmetické ošetření, které odstraňuje i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz a obnovuje pevnost a mladistvý vzhled pokožky. Jde o účinnou alternativu k liftingovému chirurgickému zákroku. Jako inspirace posloužil světový lékař sko-estetický výzkum, a tak nová řada zpomaluje svalové kontrakce, dodává pokožce objem a vyplňuje prázdná místa způsobená hlubokými vráskami. Dále zlepšuje stavbu buněk a stimuluje regenerační procesy tkáně, které omlazují pokožku a normalizují její celkový vzhled. Její složení překračuje přírodní bariéry pleti a aktivní složky pak kombinují vyplňující techniku s látkami, které uvolňují stahy mikrosvalů v pokožce a vytváří tak účinný a okamžitý vyhlazovací efekt.

DOBA TRVÁNÍ A FREKVENCE:

Ošetření trvá cca. 60 minut.

Doporučuje se 1x týdně až do vypotřebování sady (6 ošetření). Je možné kombinovat s ošetřením Global lift nebo jinými ošetřeními.


Cena za ošetření CORRECTIVE v našem kosmetickém studiu Kosmetika Pavla je 1000Kč.