Ošetření GLOBAL LIFT

Anti Age globální lifting

DOPORUČENO PRO:

Všechny typy pleti, od 35 let.

  • Zralá pleť vykazující ztrátu pevnosti a vrásky způsobené o chablostí.
  • Pro osoby, které dodržují dietu s vysokým obsahem proteinů typu Pronokal, Dukan, Ysonut atd. Dochází zde k rychlé z trátě hmotnosti, což s sebou přináší i ochabování tkání. 

GLOBAL LIFT je exkluzivní technologie vyvinutá značkou SKEYNDOR® zaměřená proti u kazatelům biologického stárnutí.

První globální lifting, který znovu definuje klíčové partie obličeje: KONTURY • KRK • TVÁŘE.

Zlepšuje fungování buněk z odpovědných za sílu a pevnost tkání. Jedná se o globální strategii proti známkám stárnutí, s cílem dosáhnout efektu remodelace obličeje. Obličej znovu získá souměrnost a dojde ke zmenšení dvojité brady u zralé pleti.

Hlavním terčem je PROGERIN, toxický protein v buňkách, ukazatel buněčného stárnutí, který nám umožňuje odhadnout biologický věk buněk.

KONEČNÝ CÍL: zlepšit funkci buněk se zpomaleným metabolismem, zodpovědných za ztrátu síly, pevnosti a odolnosti tkání, jak tomu může nastat u zralé pleti a nebo pleti postižené fotostárnutím.

VĚDECKÉ DŮKAZY: po minimálně 28 dnech ošetření se ve zralých buňkách (osoba ve věku 66 let) sníží hladina progerinu na úroveň typickou pro osobu ve věku 30 let.

DOBA TRVÁNÍ A FREKVENCE:

Ošetření trvá cca. 45 - 60 minut.

V našem kosmetickém studiu Kosmetika Pavla provádíme jedno/dvě sezení týdně. Celou kúru lze ihned znovu opakovat. V závislosti na stavu pleti, hloubce vrásek a nebo ochablosti se doporučuje kombinovat s řadou Eternal nebo Corrective.

Ošetření v salonu je nutné doplnit domácí péčí, aby ty též účinné látky působily na pokožku každý den.