Kosmetické ošetření CLEAR BALANCE

Renovace pokožky, hluboký, vyrovnávací peeling a normalizační ošetření seboreických typů pleti

DOPORUČENO PRO:

Všechny typy pleti, od 20 let.

  • Rozšířené póry
  • Dehydratace
  • Akné a mastná pleť

Ošetření kombinuje 5 metod, které nejsou agresivní, ale dostanou se do hlubších vrstev pokožky. V pokožce je 15 - 20 vrstev odumřelých buněk, které stoupají vzhůru k rohové vrstvě a tam se odlupují. Místo nich se ve spodních vrstvách kůže vytváří nové buňky (z kmenových mateřských buněk). Vrstvy mrtvých buněk udržují vodu uvnitř pokožky, brání přístupu bakterií, chrání před citlivostí a před poškozením chemikáliemi, se kterými může kůže přijít do styku. Věkem se tento proces výměny buněk zpomaluje a proto mu pomáháme exfoliací.

DERMA PEEL je systém vyvinutý k obnovení vzhledu obličeje a dosažení jemnější, jednotnější a prosvětlenější pleti. Je indikován k ošetření mimických vrásek, jizev a stopách po akné.

CLEAR BALANCE je řada produktů vyvinutá ke specifické normalizaci tří hlavních příčin, které zaviňují výskyt nečistot pokožky: hyperseborea, hyperkeratóza a sklon k infelci. Produkty této řady byly vyvinuty s pomocnými látkami bez olejů a tuků nezpůsobujícími vznik komedonů, které se přizpůsobují tomuto typlu pleti, nevyvolávají lesk a ani pokožku nemastí. 

DOBA TRVÁNÍ A FREKVENCE:

Ošetření trvá cca. 50 minut.

Doporučuje se provádět 1x za 2 týdny.